VOOPOO, VAPER EXPO’da Yarış Arabasıyla İlgi Odağı Oldu

VOOPOO, VAPE EXPO'da Yarış Arabasıyla İlgi Odağı Oldu

2023 Mayıs ikinci haftasında, İngiltere’nin Birmingham kentinde Vaper Expo UK düzenlendi. Açık elektronik sigara kategorisinde bir dev olarak VOOPOO ve ana şirketi ICCPP grubu ortaklaşa sergi alanında yer alarak izleyicilere VOOPOO markasının aşırı yeniliğini ve elektronik atomizasyonun güçlü teknoloji gücünü gösterdi.

“En İyi Uluslararası Marka” ve “En İyi Mod” Ödülünü Kazandı – VOOPOO, VAPER EXPO İngiltere’de Yarış Arabasıyla Odak Noktası Oldu.

Ünlü yarış arabası sürücüsü Will, VOOPOO ürünlerini onayladı

Geçenlerde VOOPOO, İngiliz Silverstone BTCC etkinliğinden tanınmış bir yarış pilotu olan Will ile bir kez daha çalıştığını resmen duyurdu.

İngiltere ve Avrupa’nın en popüler yarış şampiyonası BTCC’nin ünlü sürücülerinden ve sigarayı e-sigara sayesinde başarıyla bırakan eski sigara tiryakilerinden Will, VOOPOO logosu takarak çok sevdiği yarış arabasıyla VOOPOO standında boy gösterdi.

Voopoo Vape İngiltere Fuar Görüntüleri

Yarış ve sigara bırakma konusundaki deneyimlerini izleyicilerle paylaştı.

Olay yerinde Will, VOOPOO’nun DRAG 4‘ünü örnekledi ve aşırı tadı ve yoğun dumanını övdü. Will ayrıca yenilikçi bir tasarım ürünü olan VOOPOO ARGUS P1‘e olan sevgisini de dile getirdi. ARGUS P1, hızlı şarj olan bir POD’dur.

“Hızlı ve süratli” Sloganı, otomobili hız ve tutkuyla eşleştiriyor. Bu ortak ruh aynı zamanda Will’in VOOPOO ile tekrar el ele vermeyi seçmesinin nedenidir.

VOOPOO logosunun da araba gövdesine yapıştırıldığını ve birçok kullanıcının VOOPOO standında araba ile fotoğraf çektirmek ve sosyal medyada sevinçlerini paylaşmak için koştuğunu belirtmekte fayda var.

VOOPOO ARGUS P1 Pod Kit Elektronik Sigara Modeli

Her türlü yıldız ürünü bir araya toplayın, vapingin cazibesini yaşayın

VOOPOO yerinde, dört ana serisi olan Voopoo Drag Nano 2 Pod, ARGUS, DRAG, VOOPOO VINCI ve V’den eksiksiz bir ürün yelpazesi sergiledi.

Bunlar arasında, defalarca “en iyi pod vape” adını alan ARGUS P1, ARGUS POD ailesi tarafından temsil edilen ARGUS POD ve ARGUS G , birden fazla ürün kartuşu paylaşabilir, böylece kullanıcılar birden fazla deneyimi kolayca deneyimleyebilir, VOOPOO’nun cazibesini hissedebilir. POD.

VOOPOO’nun yeni çıkan ürünü ve dünyanın en çok satan VOOPOO DRAG 4‘ünün tek pilli versiyonu olan VOOPOO DRAG M100S de fuarda yer aldı.

E-sigara endüstrisindeki teknolojik evrimin itici gücü olan ICCPP Group, aynı zamanda TPD ile uyumlu olarak ayrılabilir ve biyolojik olarak parçalanabilir ve çeşitli tek noktadan odm+ tek kullanımlık ve yeniden doldurulabilir pod çözümlerini birleştiren dünyanın ilk ikili çevre dostu “Cyclo” tek kullanımlık serisini de sundu. Vape Expo İngiltere.

Voopoo ArGUS G modeli pod kit elektronik sigara

VOOPOO, İngiltere medyası Vapouround’un 12 Mayıs’taki yıllık ödül töreninde “En iyi uluslararası marka” ödülünü kazandı ve yıldız ürünü DRAG 4 de beklentileri karşılayarak “en iyi mod” ödülünü kazandı.

İzleyiciler ürünleri deneyimledikten sonra VOOPOO markasını sevgilerini ve takiplerini gösterdiler.

Birçok kullanıcı VOOPOO pikap etkinliğine katılmak, VOOPOO ekibiyle birlikte marka ruhunu deneyimlemek ve VOOPOO ile birlikte hayatı kıvılcımlamak için kendiliğinden sıraya girdi.

Duyurular, VOOPOO, VAPER EXPO’da Yarış Arabasıyla İlgi Odağı Oldu

VOOPOO, VAPER EXPO’da Yarış Arabasıyla İlgi Odağı Oldu” yazısında 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir