Orijinal Vozol QR Code ile Sorgulama

Orijinal Vozol QR Code ile Sorgulama

En çok satan puff bar markası olan Orijinal Vozol orijinallik sorgulaması çok kolay. Orijinal mi değil mi Akıllarda soru işareti kalmadan cihaz kutusu üzerinde ki QR Kodunu okutarak sonuç alabilirsiniz. Dip Not olarak ifade etmeliyiz ki, sitemizde yer alan tüm ürünler orijinaldir.

Orijinal Vozol QR Code ile Sorgulama ile puff bar ürünlerinin orijinal olup olmadığını gönül rahatlığı ile telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Sadece Vozol markası değil aynı zamanda Elf bar ürünlerinde de aynı QR Code ile sorgulama yapabiliyorsunuz.

Özellikle en çok satılan seriler arasında yer alan Vozol 10000 puff ve Elf Bar BC5000 Ultra modellerinde QR Kodu sorgulaması olup, Vozol.info stoklarımızdan güvenle sipariş verebilirsiniz.

Vozol QR Code ile Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vozol Puff ürün kutusu arkasında bulunan Vozol QR Kodu etiketini kaldırarak altından çıkan Qr kodunu cep telefonunuzun kamerasından ya da QR uygulaması üzerinden okutmanız yeterli olacaktır. Okuma sırasında çıkan Link Vozol sayfasına ya da ilgili puff bar marka ürün sayfasında ki orijinallik sorgulama ekranına yönlenmesi sonucunda, ürünün Orijinal olduğunu gösteren yeşil renkli bir bilgi mesajı sizi karşılar.

Eğer ürün orijinal değilse, aynı şekilde Kırmızı uyarı mesajı içeren bilgi ekranı karşınıza çıkar.

Vozol QR Code ile Nasıl Sorgulama yapılır?

Vozol Orijinal mi?

Evet. Kodu kazıdınız ve altında ki QR kodunu okuttunuz ve orijinal onayı geldi. Şimdi Vozol Puff ürününüz Orijinal ve güvenle kullanabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

  1. Tekrarlanan Sorgulama sonrasında cihazın kırmızı uyarı ile sahte olma ihtimali olduğunu söyler. Zira en fazla 2 ya da 3 kere sorgulanabilen QR kodları için tekrarlanan sorgu için daha önce X kadar sorgulandı diye uyarı çıkartır.
  2. Pod Mod Elektronik Sigara modellerinin bir çoğunda aynı şekilde sorgulama mevcuttur. Bu cihazlarda genellikle Kazıma yapılarak QR kodları ya da Sorgu numarası ortaya çıkar. Bu noktada ürün barkod numarası ile orijinallik sorgulama numarası karıştırılmamalıdır.
  3. Özellikle SMOK IPX80 Modeli en çok satılan, kullanıcılar tarafından beğenilen ve tavsiye edilen modeller arasında yer alır.
  4. Özellikle yeni model Pod Mod cihazlarında sahte ürün henüz ülkemizde karşılaşmamış bir durumdur. Bu sebeple Pod Kit cihazlarında sahte mi değil mi gibi bir kaygı oluşmasına gerek yoktur.

Özetle

Orijinal Vozol QR Code ile Sorgulama” konulu makalemiz ile ilgili merak ettiğiniz soru, öneri ve değerlendirmelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Puff bar ürünleri başta olmak üzere sitemizde yer alan tüm ürünler orijinal, jelatinli ve kapalı kutusunda satışa sunulmaktadır.

Vozol.info blog sitemizde yer alan, Orijinal Vozol QR Code ile Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı konu.

Orijinal Vozol QR Code ile Sorgulama” yazısında bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir