Blue RAZZ

Gösterilen sonuç sayısı: 6

Blue RAZZ Mavi Ahududu Aromalı Puff Çeşitleri Vozol Türkiye Satış Sitemizde

Mavi ahududu , şeker , atıştırmalık yiyecekler , şuruplar ve alkolsüz içecekler için üretilmiş bir tatlandırıcı meyvedir . Tadı ve rengi herhangi bir ahududu türünden gelmez . Amerika Birleşik Devletleri Lezzet ve Ekstrakt Üreticileri Derneği’nin 2016 yılı itibariyle yönetici direktörü Jerry Bowman’a göre, ahududu lezzet profili “çoğunlukla muz, kiraz ve ananas çeşitlerinin esterleri ” kullanılarak geliştirildi. Şeker, mavi ahududu aroması için tat çekiciliği oluşturmak için yaygın olarak kullanılır.

Mavi ahududu aroması olarak etiketlenen gıda ürünleri, Avrupa gıda boyası numarası E133 olan parlak mavi FCF (Mavi # 1 olarak da adlandırılır) gibi genellikle parlak mavi sentetik gıda boyası ile boyanır. Ahududu aromalı gıdaları , her biri kırmızı olan kiraz , karpuz ve çilek aromalı gıdalardan ayırmak için mavi renk kullanılmıştır .

Elf Bar Pi7000 Blue RAZZ ICE Tek Kullanımlık Puff Satın Al
550 
Vozol Alien 5000 Blue RAZZ ICE Sipariş Ver - Vozol.Info
400 
İndirim!
Vozol Gear 10000 Blue Razz Lemon Sipariş VerVozol Gear 10000 Blue Razz Lemon Sipariş Ver
540 
İndirim!
Vozol Star 6000 Blue Razz Lemon Puff Sipariş Ver - Vozol.Info
420 

Mavi ahududu aroması ve rengi ilk kez 1958'de Amerika Birleşik Devletleri'nde kar konilerine ilgi katmak için kullanıldı . ABD Gıda ve İlaç İdaresi gibi düzenleyici kurumlar, tüketici güvenliği endişesi nedeniyle üreticiler için yapay tatlar ve renkler hakkında yönergeler sağlar ve 1969'dan beri güvenli bir bileşen olarak mavi ahududu kullanımını onaylamıştır.

Vozol.Net.Tr stoklarımızda yer alan Blue RAZZ aromalı puff çeşitleri tüm marka elektronik nargile çeşitlerinde olmaktadır. Ülkemizde aroma olarak büyük bir beğeni ile karşılanmış ve yoğun ilgi gören aroma çeşitlerinin başında gelir.